fbpx

נעים להכיר
שמי רוית רוד, אמא לשלושה מקסימים,  מעצבת פנים והום סטיילינג, מרצה, בלוגרית ומנטורית למעצבים מתחילים.

אני שמחה לחלוק איתכם הקוראים את אהבתי הרבה לעיצוב ולייף סטייל, ולפתוח לכם צוהר לעולם קסום של עיצוב משובח, צבע, חומר, השראה, כלים ועוד הפתעות- העולם שלי. מאחלת לכם קריאה מהנה! רוית רוד- עיצוב פנים והום סטיילינג 0542375570

rod@ayelec.com

ליצירת קשר השאר מספר ואחזור אליך!
הרשם לקבלת פוסטים ישירות למייל

פוסט מיוחד על אנשים טובים ונתינה ערב ראש השנה- פרוייקט צו 8 למעצבות

פוסט מיוחד על אנשים טובים ונתינה ערב ראש השנה- פרוייקט צו 8 למעצבות

רוחות מבצע "צוק איתן" שכחו זה מכבר, ולפנינו שנה חדשה  נושאת בחובה תקוות למשב רוח רענן. למשהו אחר.

 

רוחות של תקווה לשנה טובה יותר.
רוחות של תקווה לשנה טובה יותר.
המבצע הזה הותיר את כולנו כואבים. הוא שאב מאיתנו אנרגיות רבות ורבים מאיתנו שינסו מתניים והתגייסו לטובת החזית והעורף. היה זה מבצע קשה ונוקב,  אשר חשף צדדים יפים יותר ויפים פחות בחברה הישראלית.
לכבוד השנה החדשה, משתפת אתכם באחד הצדדים היותר יפים, בתקווה שהשנה הזו תהיה מלאה ביופי וטוב לב.
גם אותי העוצמה של המבצע תפסה לא מוכנה וחדרה לכל נים מנימי נפשי.  אך בניגוד למבצעים קודמים, הפעם הרגשתי שאני לא יכולה לשבת בבית בחיבוק ידיים. אז הפשלתי שרוולים, וכמו כולם,  אספתי מוצרים לחיילים שלנו. וכשסיימתי, נותרתי עם חלל בלב.
ההודעה שלה בפייסבוק מיד תפסה את עיני. כבר הרבה זמן שאני משתוקקת לקחת חלק בפרוייקטים ההתנדבותיים המקסימים שלה. מירי בלבול, סטייליסטית הבית של מגזין נישה ובעלת בית הספר להום סטיילינג "Sculla", רוקמת  ומפיקה כל פעם מחדש פרויקטים של נתינה והתנדבות בתחום העיצוב. גם היא מצאה עצמה בלב ליבו של מבצע לא פשוט, מחפשת היכן וכיצד לתרום. הרעיון שלה, לעצב מחדש חדרים לחיילים הלוחמים בקרב, במטרה שיהיה להם מקום נעים, פונקציונלי ומנחם לחזור אליו בשובם הביתה, תפס את כולנו.
הקונספט התחיל בקטן וצמח למימדים אדירים. בשיתוף עם מגזין העיצוב נישה, החלה להוציא את הרעיון לפועל.
נפגשנו כ-20 מעצבות בביתה, ושמענו מפיה במה דברים אמורים. אני צוותתי לעוד שתי מעצבות נפלאות- לימור אורן ורויטל קורן,  שלושתנו מקרית אונו ועתידות לעצב מחדש חדר לחייל לוחם מעירנו.
 
אצל מירי בחצר. פרויקט שהחל מקבוצה של 20 מעצבות והסתיים בגדוד של 150 מעצבות. שומעות מפי עורכת נישה עדי פוגל הולנדר, עורכת נישה, מה מצופה מאיתנו.
אצל מירי בחצר. פרווקט שהחל מקבוצה של 20 מעצבות והסתיים בגדוד של 150 מעצבות. שומעות מפי עורכת נישה עדי פוגל הולנדר, מה מצופה מאיתנו.
חייבת לציין,  שלמרות שהתחברתי לקונספט המדהים, בתחילה קצת נרתעתי. הרעיון לעצב חדר לחייל שנמצא בחזית ורק אלוהים יודע מה יעלה בגורלו הפחיד אותי. חשבתי לפרוש. חברותי לצוות ביקשו ממני להפגש איתן למרות  החששות, ועוד באותו הערב נודע לנו כי החייל שלנו שב הביתה פצוע מרסיס ברגלו. מכאן והלאה  נשאבתי פנימה. נפגשנו עם דור ומשפחתו בביתו הצנוע, בחדרו המיושן, וראיתי מול עיני עלם צעיר וחמוד להפליא עם עיניים עצובות וכואבות. דור, חייל סדיר בהנדסה קרבית, נפצע מרסיס ברגלו בעת מבצע צוק איתן, כאשר בשיירה שלפניו נהרגו שלושה חילי סיירת צנחנים כשעלו על מוקשים.  מיד ידעתי שאני נמצאת במקום הנכון.

 

החדר של דור כפי שנראה ביום הפגישה הראשונה.
החדר של דור כפי שנראה בערב הפגישה הראשונה.
יצאנו לדרך. התברכתי בצוות מעצבות מדהים. תהליך החשיבה וההוצאה לפועל פשוט זרמו מעצמם, ללא עצירות מיותרות וללא אגו, כשכל אחת מאיתנו לקחה אחריות על חלק בתהליך ללא הרבה מילים.                 
  
את הקונספט והצבעים לחדר רקמנו כבר בפגישה הראשונה בעקבות שיחה עם דור ותשומת לב לפריטים משמעותיים הקיימים בחדרו, וכבר למחרת יצאנו למסע המרגש של איתור תורמים ותרומות והוצאת הקונספט אל הפועל.

 

מתחילים בצביעה. הצבע נתרם ע"י חבר יקר שלי ציון יצחק, והקבלן המדהים מיכה בן דוד רתם את אחד מעובדיו למלאכת הצביעה.
מתחילים בצביעה. הצבע נתרם ע"י חבר יקר שלי ציון יצחק, והקבלן המדהים מיכה בן דוד רתם את אחד מעובדיו למלאכת הצביעה.
נפעמתי מההתגייסות. אין אדם שפנינו אליו ולא הסכים להרתם מיידית. אנשים פרטיים, מעצבות רהיטים מוכשרות, צבעי, חברות גדולות וקטנות, חנויות אקססוריז ומוצרי טקסטיל. כולם יצאו מגדרם לנוכח הפרוייקט המרגש והמיוחד ונתנו מעצמם ללא גבולות.

 

ניר אורזל מחברת פרקט פור יו תרם את הפרקט ואת ההתקנה. אין אנשים כאלה.
ניר אורזל מחברת פרקט פור יו תרם את הפרקט ואת ההתקנה. אין אנשים כאלה.

 

נסענו, אספנו, העמסנו, סיבלנו, ותוך כדי גם יצאתי לחופשה המשפחתית שתוכננה חודשים מראש, כשחברותי לפרוייקט ממשיכות לעמול ולהרכיב, לדאוג לכל החסר, שולחות לי תמונות בווטסאפ, מעדכנות ומתייעצות.

 

מתקדמים בשיא המרץ.
מתקדמים בשיא המרץ.
זכיתי להשתתף בפרוייקט שמשאיר אחריו חותם. זכיתי להצתוות לצמד מעצבות מוכשרות ומקסימות ולהכיר אנשים חדשים מדהימים. זכיתי לראות את הצד היפה.

 

החדר החדש של דור. עיצוב: לימור אורן, רויטל קורן ורוית רוד. צילום: תומר כהן.
החדר החדש של דור.
עיצוב: לימור אורן, רויטל קורן ורוית רוד. צילום: תומר כהן.
עיצוב: לימור אורן, רויטל קורן ורוית רוד. צילום: תומר כהן
עיצוב: לימור אורן, רויטל קורן ורוית רוד.
צילום: תומר כהן

 

 

עיצוב: לימור אורן, רויטל קורן, רוית רוד. צילום: תומר כהן
עיצוב: לימור אורן, רויטל קורן, רוית רוד.
צילום: תומר כהן

 

 

עיצוב: לימור אורן, רויטל קורן, רוית רוד. צילום: תומר כהן
עיצוב: לימור אורן, רויטל קורן, רוית רוד.
צילום: תומר כהן
בהזדמנות זו אני רוצה להודות לכל העושים במלאכה:
 
 לZion Yizhak האיש והלב שתרם לנו את הצבעים לחדר, לחברת פולירון על המיטה והמזרן, לקבלן המדהים מיכה בן דוד, ל Nir Orzel המדהים מפרקט פור יו שלא הסס לרגע ותרם את הפרקט כולל התקנה, ל Idit Halevy על השולחן והשרפרף המשגעים, Gal Bosmat על הארגזים, לוילונות אקסקלוסיב, חברת hardoor על הארון, אורית אברהם על נגרות ארגז המצעים, בית ילדים.קום על האקססוריז, לקאס אוסטרליה על המצעים, Yael Yaniv המוכשרת על מדבקות מעוצבות, שני רייזר אותיות עץ, אלכס בק על סריגת המושב לשרפרף ולתומר כהן הצלם המוכשר שלנו.

 

אתם מוזמנים להיכנס ולראות את כל 69 החדרים המעוצבים ע"י מעצבות מוכשרות. כל חדר יותר יפה ומיוחד מקודמו ומאחורי כל חדר ישנו חייל ומשפחה, סיפורים מרגשים ונוגעים ללב: http://atmag.co.il/%D7%A2%D7%99%D7%A6%D7%95%D7%91-%D7%95%D7%90%D7%93%D7%A8%D7%99%D7%9B%D7%9C%D7%95%D7%AA/%D7%A6%D7%95-8-%D7%9C%D7%9E%D7%A2%D7%A6%D7%91%D7%95%D7%AA
ועם התחושות הממלאות והנפלאות הללו אני שמה פעמי אל עבר השנה החדשה, בתקווה שתיקח ותאמץ אליה ולו מעט מרוחב הלב, הטוב והנתינה שהתקיימו במהלך המבצע הזה.

 

shana-tova (2)

 

באהבה ובתקווה,
רוית

 

 

 

תגובות

תגובות

7 מחשבות על “פוסט מיוחד על אנשים טובים ונתינה ערב ראש השנה- פרוייקט צו 8 למעצבות”

 1. עדנה קורן

  מקסים ומרגש. כל כך בטוב טעם וכבוד למי שחי בחדר.
  מצטרפת לאיחולים לשנים רבות של נתינה ואחריות חברתית.

 2. ממש כל הכבוד. פרויקט מקסים ומשובב נפש. הרבה נחשבה וטעם הושקעו כאן. זה כלל לא מובן מאליו. שתמשיכי לתת מזמנך, מכשרונותיך ומטוב ליבך ותזכי לכפל כפליים בחזרה.

 3. רעיון מדהים. ביצוע מרגש. תוצאה מעוררת השראה.

  אנשים טובים באמצע הדרך …נעים מאוד לפגוש.

  כל הכבוד ותודה רבה על ההתנדבות, הנדיבות,היצירה והתוצאה.

  שנה טובה

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

פוסטים אחרונים בבלוג:

דילוג לתוכן